loader image

Mažasis edukacinių eilėraščių rinkinys mažyliams

5.00

Rinkinyje yra dvidešimt (13×5 cm) kortelių, kuriose ketureiliais pagal aiškinamojo žodyno informaciją aprašytos buityje naudojamų daiktų funkcijos. Rinkinį galima naudoti nuo pat gimimo iki mokyklinio amžiaus, ne tik kaip priemonę atminties lavinimui, mokymui skaityti, daiktų pažinimui, bet ir kaip puikų įrankį „lobio ieškojimo“ žaidimui, kai viena kortelė veda prie kitos tol, kol randamas lobis.

Rinkinyje yra 20 (13×5 cm) kortelių, kuriose:
ketureilis apie konkretų daiktą (dauguma ketureilių sukurti naudojant aiškinamojo žodyno pateikiamą informaciją apie daiktą, todėl vienu metu lavinamas ne tik lingvistinis intelektas, bet ir suteikiamos enciklopedinės žinios),
kokybiška daikto nuotrauka baltame fone,
raudonai parašytas daikto pavadinimas.
Rinkinį galima naudoti nuo pat gimimo iki mokyklinio amžiaus, ne tik kaip priemonę atminties lavinimui, mokymui skaityti, daiktų pažinimui, bet ir kaip puikų įrankį „lobio ieškojimo“ žaidimui, kai viena kortelė veda prie kitos tol, kol randamas lobis.
Žaisdamas šiuo rinkiniu vaikutis ne tik lavina atmintį, linksmai leidžia laiką, bet ir stebi užrašą kartu su vaizdu, tai vėliau pravers mokantis skaityti.
Kaip naudoti?
Kasdien su vaikučiu linksmai pribėkite ar nueikite prie kabančios kortelės, parodykite pavaizduotą daiktą, įvardinkite jį ir garsiai, aiškiai, teatrališkai perskaitykite eilėraštuką. Po kelių dienų žaidimo leiskite paskutinį ketureilio skiemenį ar žodį ištarti mažyliui. Vėliau - kelis žodžius, dar vėliau - eilutę. Atminkite, kad kiekvienas mažylis mokosi savu tempu. Kartais tenka luktelėti, bet tikrai verta 😉

Papildoma informacija

Svoris 0.4 kg
Išmatavimai 35 × 35 × 1 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Egotu logotipas

Prenumeruokite EGOTU naujienlaiškį

Prisijunkite prie mūsų adresų sąrašo, kad gautumėte mūsų naujienas.

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote naujienas

Pin It on Pinterest