loader image

Visi edukaciniai leidiniai

Parduotuvė EGOTU, kurią sukūrėme Jūsų patogumui, yra tarsi lobių skrynia turiningam ir prasmingam laikui su vaiku.

Kokybiški ir įdomūs edukaciniai leidiniai bei knygos – vedliai kasdienėje mažylio atradimų ir mokymosi per žaidimą kelionėje.
EGOTU kelionė į kūrybą mažiesiems prasidėjo auginant savo vaikus, stebint, kas patinka ne tik jiems, bet ir kitiems vaikams. Įsiklausymas į pedagogų, dirbančių su skirtingo amžiaus vaikais nuomones leido sukurti priemones, kurias patogu naudoti tiek ugdant vieną vaiką, tiek dirbant su skirtingo amžiaus vaikais ar vaikų grupe.
EGOTU leidiniai, kuriuos rasite šioje parduotuvėje – knygelės ir skirtingo dydžio spalvotos kortelės, kurias patogu naudoti žaidžiant judrius žaidimus, mokantis judant. Kodėl turėtumėte rinktis EGOTU leidinius? Nes mūsų kortelių rinkiniai – vieninteliai, apjungiantys eilėraščius vaikams, ryškius vaizdus, vaizdų pavadinimus ir išsamius naudojimo pavyzdžius. Be to, jie saugūs mažoms rankytėms – kortelių kampukai užapvalinti.
Linkime prasmingo laiko su vaikais, įdomaus patyrimo per mokymąsi žaidžiant. EGOTU parduotuvės leidiniai – Jūsų nuostabiam vaikui!

Egotu logotipas

Prenumeruokite EGOTU naujienlaiškį

Prisijunkite prie mūsų adresų sąrašo, kad gautumėte mūsų naujienas.

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote naujienas

Pin It on Pinterest