loader image

Didysis komplektas (5 edukacinių priemonių rinkinys + knygelė)

79.00

Didysis komplektas – rinkinys kuris susideda iš:

GERIAUSIAS PASIRINKIMAS VISAPUSIŠKAM VAIKO LAVINIMUI!

 

Išdykėlių abėcėlė - 2

Išdykėlių abėcėlė - 4

Išdykėlių abėcėlė - 1Rinkinį sudaro 5 leidinių komplektas:

  • „Išdykėlių abėcėlė“ - 64 kortelių rinkinys. 32 eilėraštukų kortelės (7x13 cm), kurių kiekvienoje yra dvi grafos: stambiu šriftu raudonai parašytos didžioji ir mažoji raidės (pavyzdžiui, Aa, Bb ir t.t.), ketureilis, kuriame paryškintos būtent tos raidės, kurios šalia raudonai parašytos stambiu šriftu. 32 kortelės (A4 dydžio), kurių kiekvienoje: stambiu šriftu kortelės centre raudonai parašytos didžioji ir mažoji raidės (pavyzdžiui, Aa, Bb ir t.t.); 26 paveikslėliai su po jais parašytais žodžiais ar žodžių junginiais, turinčiais raidę, stambiu šriftu raudonai parašytą kortelės centre arba žodžiais, kurie prasideda minėtomis raidėmis. Žodžių raidės, kurios yra tokios pat kaip ir stambiu šriftu parašytos kortelės centre, nuspalvintos raudonai.
  • „Išdykėlių matematika“. Rinkinį sudaro: dešimt A6 dydžio kortelių, • kurių vienoje pusėje – paveikslėlis su skirtingu objektų skaičiumi; • kitoje pusėje – linksmas eilėraštukas, atliepiantis šalia pateikto paveikslėlio temą ir pasakojantis istoriją apie paveikslėlio personažą; • specialiai šiai priemonei dailininkės sukurtas paveikslėlis, iliustruojantis atitinkamą skaičių ir skaitmenį (pavyzdžiui, kortelėje zuikio figūroje matomas ketvertas, o aplink – keturios morkos); dešimt A4 dydžio kortelių, • kurių vienoje pusėje – skirtingas raudonų taškų skaičius (nuo 1 iki 10); • kitoje pusėje – skaitmuo, žymintis taškų kitoje kortelės pusėje skaičių; • žodis, kuriuo įvardijamas skaitmuo; • pakartotas kitoje kortelės pusėje pavaizduotų raudonų taškų skaičius; • šeši laukeliai su spalvingais paveiksliukais, kurių skaičius atitinka raudonų taškų, esančių toje kortelėje, skaičių (pavyzdžiui, kortelėje su vienu raudonu tašku visos šešios grafos kitoje kortelės pusėje turės po vieną paveiksliuką).
  • „Spalvos ir formos“ rinkinį sudaro dešimt A4 dydžio kortelių, atspausdintų ant 350g/m2 popieriaus . Kiekvienoje kortelėje yra: • geometrinė figūra, nuspalvinta tam tikra spalva; • geometrinės figūros ir jos spalvos pavadinimas; • eilėraštukas, kuriame minimas atitinkamos spalvos personažas; • eilėraštuko fonas ir aplink jį sudėlioti šešių daiktų paveikslėliai – kortelės figūros spalvos atspalviai. Šią priemonę gali naudoti skirtingo amžiaus vaikai – nuo pačių mažiausiųjų iki priešmokyklinukų ar net pradinukų. Žaidžiant kortelėmis ne tik susipažįstama su spalvomis, jų atspalviais, įvairiais daiktais, geometrinėmis figūromis, jų pavadinimais, bet ir lavinami pažintiniai gebėjimai, pastabumas, vaizduotė ir atmintis. Vaikai išmoksta naujų eilėraštukų.
  • „Mažasis edukacinių eilėraščių rinkinys mažyliams“ įtrauktas į Airijos organizacijos „Languages Connect“ ledinių, rekomenduojamų mokant lietuvių kalbos vaikos iki 4 metų, sąrašą. Rinkinyje yra 20 (13×5 cm) kortelių, kuriose: ketureilis apie konkretų daiktą (dauguma ketureilių sukurti naudojant aiškinamojo žodyno pateikiamą informaciją apie daiktą, todėl vienu metu lavinamas ne tik lingvistinis intelektas, bet ir suteikiamos enciklopedinės žinios), kokybiška daikto nuotrauka baltame fone, raudonai parašytas daikto pavadinimas. Rinkinį galima naudoti nuo pat gimimo iki mokyklinio amžiaus, ne tik kaip priemonę atminties lavinimui, mokymui skaityti, daiktų pažinimui, bet ir kaip puikų įrankį "lobio ieškojimo" žaidimui, kai viena kortelė veda prie kitos tol, kol randamas lobis. Žaisdamas šiuo rinkiniu vaikutis ne tik lavina atmintį, linksmai leidžia laiką, bet ir stebi užrašą kartu su vaizdu, tai vėliau pravers mokantis skaityti.
  • „Meškutis baltas“ ir baltiškų ženklų kortelės. Kodėl ši knygutė svarbi? Nes ji kviečia pažinti tai, kas dažnai pamirštama, ko nebesuprantame ir todėl nutolstame - senosios BALTŲ kultūros dalelytę. Keletą jos simbolių. Istorija trumpai: Vieną dieną rudas meškutis sumano tapti BALTU, mamos apdovanotas baltais marškinaičiais, leidžiasi į kelionę. Ten sutinka Smaką, žemės gelmėse ugnį kūrenančius nykštukus ir kitus veikėjus, kurie apdovanoja keliautoją baltiškais simboliais. Rinkinyje yra dešimt 14,5x14,5 cm kortelių su baltų ženklų atvaizdais, kurių kiekvienoje - simbolis ir jo pavadinimas.

GERIAUSIAS PASIRINKIMAS VISAPUSIŠKAM VAIKO LAVINIMUI!

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Egotu logotipas

Prenumeruokite EGOTU naujienlaiškį

Prisijunkite prie mūsų adresų sąrašo, kad gautumėte mūsų naujienas.

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote naujienas

Pin It on Pinterest