loader image

Pasaka vaikams „Meškutis baltas“

6.00

Pasaka vaikams „Meškutis baltas“

yra svarbi nes ji kviečia pažinti tai, kas dažnai pamirštama, ko nebesuprantame ir todėl nutolstame – senosios BALTŲ kultūros dalelytę. Keletą jos simbolių.
Knyga A4 formato, minkštais viršeliais, švelniais puslapiais, todėl mažajam skaitytojui bus patogu apžiūrinėti spalvingą knygos veikėjų gyvenimą. Puslapiai – 24.

Produkto kodas: EGO-005 Kategorijos: , Žymos: ,

Pasaka vaikams "Meškutis baltas"

Kodėl ši knygutė svarbi? Nes ji kviečia pažinti tai, kas dažnai pamirštama, ko nebesuprantame ir todėl nutolstame - senosios BALTŲ kultūros dalelytę. Keletą jos simbolių.
Istorija trumpai: Vieną dieną rudas meškutis sumano tapti BALTU, mamos apdovanotas baltais marškinaičiais, leidžiasi į kelionę. Ten sutinka Smaką, žemės gelmėse ugnį kūrenančius nykštukus ir kitus veikėjus, kurie apdovanoja keliautoją baltiškais simboliais.
Nuostabūs Dalios Bieliūnaitės piešiniai lydi mažuosius skaitytojus į atradimų kupiną kelionę. Trumpas ir eiliuotas Giedrės Norkūnės tekstas atveria erdves vaiko ir jam skaitančio suaugusiojo bendravimui - kiekviena iliustracija ir tekstas yra kaip meškiuko kelionės etapai, neperkrauti smulkmenomis. Taip gimsta galimybė skaityti ir kurti pačiam: tekste pažymima, kad meškutis buvo apdovanotas nykštukų, iliustracijoje matyti ne tik skirtingi nykštukai, bet ir gyvi akmenys, augalai... Kokie jų vardai? Kokia jų diena? Kodėl svarbu nukalti ugnies ženklą? Tai klausimai, į kuriuos skirtingai atsakys mama, tėtis, auklėtoja, močiutė... Nes visi mes esame skirtingi. Ir tik bendraudami galime pažinti ne tik kitą, bet ir save bei pasaulį...
Knygos tekstas rašytas ranka. Spausdinto teksto pilna visur, o laiškų ranka taip mažai berašome, ši knygutė - tarsi laiškas vaikui. Ne tiesia linija rašytas tekstas priartina vaiką prie knygos - juk ir dažnam vaikučiui sunku rašyti tiesia linija. Taip knygutė įkvepia kurti mažuosius skaitytojus. Dar sakoma, kad ranka rašytas žodis keliauja iš širdies į širdį...
Knyga A4 formato, švelniais puslapiais, todėl mažajam skaitytojui bus patogu apžiūrinėti spalvingą knygos veikėjų gyvenimą. Puslapiai - 24.

Papildoma informacija

Svoris 0.2 kg
Išmatavimai 9 × 14 × 2 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Egotu logotipas

Prenumeruokite EGOTU naujienlaiškį

Prisijunkite prie mūsų adresų sąrašo, kad gautumėte mūsų naujienas.

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote naujienas

Pin It on Pinterest